Startlijst Onderlinge Wedstrijd P.S.V. de Marneruiters

Alle tijden zijn richttijden! Wees op tijd (en je fanclub ook😊, er kunnen altijd mensen uitvallen of er is juist een pony dwars..)
Graag vooraf betalen in de kantine om het voor de organisatie overzichtelijk te houden.
€8,- per proef / €10,- per 2 rondjes springen
Afmelden na 20 mei = helaas wel startgeld betalen! ☹ 
Graag alles netjes achterlaten, vrij van mest / haren / afval, ook rondom de trailers!

Dressuur pony's

+/- 11:30u    Dressuur BB draf  + BB paard
1. Date vd Veen       Snorrie  BBdraf
2. Vivian Huizenga   Juul       BBdraf
3. Jona Wijbenga     Tommy BBdraf
4. Bronwen vd Elst  Diesel    BB

+/- 12:00u    Dressuur B / L1 pony’s  
1. Rutger Vink         Tommy B 
2. Alicia Kies             Macho B 
3. Leonie Terpstra   Max    
4. Ilse v. Wijk            Sarah  L1 
5. Simon de Vries    Amirah L1 
6. Madelief Zwartenkot  Fye L1
7. Jaitske Hoekstra   Liberty B
8. Anouk Pennings   Lanz     L1 
9. Jaitske Hoekstra   Liberty B 

Prijsuitreiking aansluitend! Dus wees op tijd in de kantine na je proef.

+/- 13:00u    Dressuur BB pony + Bixie draf + Bixie stap
1. Rinske vd Sluis      Sammie  BB 
2. Robijn Broere       Jerry        BB  
3. Yoni Huizenga      Juul       Bixie d
4. Lindsey Kies          Claire    Bixie d
5. David Meinders   Jerry      Bixie d
6. Sophie Wolda      Tommy Bixie d
7. Emma Ausema    Minnie  Bixie d
8. Mirthe Smit          Jerry     Bixie d
9. Judith de Vries     Saartje  Bixie d
10. Ellemiek Ensink  Tommy Bixie d
11. Roos Ausema      Minnie Bixie s
12. Lieke Raangs       Jerry     Bixie s
13. Noralie Ensink    Minnie Bixie s  

+/-14:20u Pauze + prijsuitreiking, parcours opbouwen


Springen pony/paard

+/-14:45u Parcours verkennen (zonder pony) BB + B pony’s + BB paard + B paard

+/-15:00u Springen BB pony’s & B pony’s
1. Meike Nijholt                  Turbo
2. Jaylynn Swart                  Jerry
3. Meike Nijholt                  Turbo
4. Jaylynn Swart                  Jerry
5. Nienke Schol                   Rosie
6. Anna Elzinga                   Minnie
7. Nienke Schol                   Rosie
8. Anna Elzinga                   Minnie
9. Ilse v. Wijk                       Sarah
10. Maartje v. Tilburg        Magnum
11. Ilse v. Wijk                    Sarah
12. Maartje v. Tilburg        Magnum
13. Kayleigh Niemeijer      Tommy
14. Yelle vd Laan                Minnie
15. Kayleigh Niemeijer      Tommy
16. Yelle vd Laan                 Minnie
17. Karin Knotnerus Bruins  Fye

+/- 15:45u Parcours verhogen naar 50/60, parcours lopen B pony’s / BB paard / B paard / L pony / M pony

+/- 16:00u  Springen B pony’s/ BB paard / B paard
1. Karin Knotnerus Bruins    Fye
2. Leane Landman                 Bliksem
3. Alicia Kies                           Bles Boy
4. Leane Landman                 Bliksem
5. Alicia Kies                           Bles Boy
5. Alicia Kies                            Bles Boy
6. Sophie v. Tilburg               Magnum
7. Anouk Pennings                Lanz
8. Sophie v. Tilburg                Magnum
9. Anouk Pennings                 Lanz
10. Marith Koek                    Safira
11. Moniek v. Wijk                Lily
12. Marith Koek                     Safira
13. Moniek v. Wijk                 Lily
14. Josanne Landman          Black Jack
15. Anouk Schikan                Tommy
16. Josanne Landman          Black Jack
17. Anouk Schikan                Tommy
18. Sjouke Hoekstra             Liberty
19. Lisanne Swarts  Sammy BB paard
20. Sjouke Hoekstra             Liberty
21. Lisanne Swarts  Sammy BB paard

+/- 17:00u Parcours verhogen 60/70 cm
1. Gretha Knotnerus Bruins     Sammy
2. Yvonne Danhof – de Hoop  Stargate
3. Gretha Knotnerus Bruins    Sammy
4. Yvonne Danhof – de Hoop  Stargate
5. Jolijn Agter                 Liesje L pony
parcours verhogen 70/80cm
6. Jolijn Agter                 Liesje M pony

+/- 17:15u Parcours ombouwen naar Bixie springen / Parcours lopen Bixie springen

+/- 17:30u    Springen Bixie pony’s
1. Madelief Zwartenkot               Fye
2. Madelief Zwartenkot               Fye
3. Lisa v. Wijk                                 Lily
4. Emma Hommes                        Minnie
5. Lisa v. Wijk                                 Lily
6. Emma Hommes                        Minnie


Parcours opruimen! Alle sterke mannen&vrouwen van harte welkom!
😊






dressuur paarden

+/- 18:00u    Dressuur L1 / L2 / B paarden 
1. Yvonne Danhof           Famke   
2. Saskia Bree                  Jonkheer B 
3. Yvonne Danhof           Famke   
4. Saskia Bree                   Jonkheer
5. Lieke v.d. Heide                 Sammy L1 
6. Inge van Dorp                    Gentle  
7. Monique Zwerver             Foppe   
8. Inge van Dorp                    Gentle   B
9. Monique Zwerver             Foppe    B
10. Giulia Gabriel                  Indy        B
11. Naomi Medema             Sammy L1 
12. Giulia Gabriel                  Indy        B
13. Yvonne Danhof             Stargate L2 
14. Marrisse Wijbenga         Sammy L1
15. Yvonne Danhof             Stargate L2

Wij wensen iedereen heel veel succes, plezier en sportiviteit! We gaan er een gezellige dag van maken! 😊